Ubytování Ústí nad Orlicí Vodácké tábořiště Cakle
 
ADRESA Ubytování Vodácké tábořiště Cakle
Staré Oldřichovice 134
Ústí nad Orlicí 56201
Česká Republika
Pension-Usti-Nad-Orlici-Cakle@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 6 m/s
Ubytování Vodácké tábořiště Cakle ubytování Ústí nad Orlicí Aktuální počasí mlha
Ubytování Ústí nad Orlicí Vodácké tábořiště Cakle - Služba na recepci je 24 hodinUbytování Ústí nad Orlicí Vodácké tábořiště Cakle - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenUbytování Ústí nad Orlicí Vodácké tábořiště Cakle - K hotelu přísluší parkovištěUbytování Ústí nad Orlicí Vodácké tábořiště Cakle - disponuje restauracíUbytování Ústí nad Orlicí Vodácké tábořiště Cakle -  je k dispozici připojení na internetUbytování Ústí nad Orlicí Vodácké tábořiště Cakle -  je k dispozici letní terasaUbytování Ústí nad Orlicí Vodácké tábořiště Cakle -  stálá diskotéka - tanec - zábavaUbytování Ústí nad Orlicí Vodácké tábořiště Cakle - tenis -poblíž hotelu
 
Doporučte tyto stránky:

Ubytování Vodácké tábořiště Cakle / Ústí nad Orlicí

Celoroční provoz - Vodácké tábořiště Cakle u města Ústí nad Orlicí Vám nabízí turistický, přírodní a sportovní styl a skvělé zážitky v malebném prostředí říček, údolí, kopečků, lesů, hradů a vesniček. Celoročně se můžete ubytovat v turistické ubytovně nebo v sezóně ve vlastním karavanu a stanu. 

Turistická ubytovna má k dispozici 5 pokojů s 13 lůžky a nachází se v areálu Vodáckého tábořiště Cakle u města Ústí nad Orlicí. TV v kuchyni. Wi-Fi zdarma po celém objektu. Ceny v ceníku jsou za osobu a noc nebo je-li uvedeno jinak - za celou ubytovnu a noc. V ceně jsou lůžkoviny.

Součástí turistické ubytovny Cakle jsou samostatné toalety a sprcha pro ženy a muže. Celoroční provoz - ubytovna je vytápěná zemním plynem. K dispozici je vybavená kuchyňka (mikrovlnka, lednice, toustovač, rychlovarná konvice, plynový sporák s troubou, nádobí). Možnost kempování v areálu. Rezervovat si můžete také přenocování v Tee-Pee max. 6 osob, 80 Kč osoba / noc.  

Ubytování Staré Oldřichovice Ústí nad Orlicí 
Areál Vodácké tábořiště Cakle leží v bezprostřední blízkosti cyklostezky vedoucí krásnou krajinou podél Tiché Orlice z Ústí nad Orlicí do Letohradu. Cyklostezka je díky svému profilu a povrchu vhodná také pro in-line bruslení.

Adrenalinové tábořiště a loděnice Cakle vybavení a služby 
Ubytovna - děti do 5ti let bez nároku na lužko jsou ubytovány zdarma, děti do 14 let na lůžku 50% sleva. Parkování přímo u ubytovny - zdarma. Při ubytování 3 a více nocí je možnost 1x zdarma zapůjčení plynového grilu. Možnost úschovy jízdních kol. Vodácké tábořiště Cakle - ceny na vyžádání. Tábořiště - děti do 10 let a zvířata - zdarma.

V areálu Cakle se nachází volejbalové hřiště, ohniště, bufet a sociální zařízení. Součástí areálu je také půjčovna lodí, vodáckého vybavení, turistických a horolezeckých potřeb. V areálu lze využít horolezeckou stěnu, dětské Tarzanovo hřiště, nové petangové hřiště. Aktivity - střelba z luků, lasování, práskání bičem, slackline, chůze na chůdách a to včetně instruktorských služeb. Půjčovna -trekingová kola a kolečkové brusle či stany.

Oblíbeným programem je vodácký víkend na Tiché Orlici - sjíždění atraktivních úseků Tiché Orlice s přírodními meandry s doplňkovým variabilním programem (in-line, cykloturistikou, horolezectvím). Přeprava lodí a instruktorské služby k dispozici po předchozí domluvě. K zapůjčení jsou kvalitní plastové kánoe, rafty a můžete si objednat jejich přepravu na místo nalodění a vylodění na trase Letohrad - Choceň i jinde.